Finansavimas:

  1. Turite nuosavų lėšų namo pirkimui? Paskubėkite, nes jums liko tik išsirinkti mūsų pasiūlymą ir jį nupirkti.
  2. Norite pirkti su būsto paskola ir turite 15% pradinį įnašą? Skubėkite, nes jums liko tik išsirinkti mūsų pasiulymą ir jį nupirkti.
  3. Turite daugiau nei 50% nuosavų lėšų namo pirkimui, o likusią dalį mokėsite su būsto paskola? Galite ne tik išsirinkti mūsų pasiūlymą ir jį lengvai nupirkti, bet ir pasirinkti etapinę statybą, kuomet mes už 50% jūsų turimų lėšų pastatome namo dėžutę, o po to, įkeitus ją bankui, gaunate būsto paskolą, ir mes užbaigiame statybą dviem arba trim etapais.
  4. Norite pirkti su valstybės parama ir būsto paskola? Nes turime pasiūlymų ir valstybės paramai tinkamose zonose.
  5. Norite pirkti su būsto paskola, bet neturite pradinio įnašo? Susisiekite su mumis! Sužinoję bendrą situaciją, pateiksime jums individualų pasiūlymą.
  6. Norite pirkti ir turite nuo 20% pradinį įnašą, bet bankas nesuteikia būsto paskolos? Nenusiminkite, geriau nedelsiant susisiekite su mumis, nes mūsų kreditų partneriai padės jums gauti būsto paskolą!

Dirbame su visais bankais ir būsto paskolas teikiančiomis organizacijomis, todėl galime padėti paskolas gauti dirbantiesiems su verslo liudijimais, individualia veikla, dirbantiems užsienyje, bei sudėtingą kredito istoriją turintiems klientams.